شارژر وایرلس گوشی موبایل, شارژر و کیت بی سیم موبایل

شارژر وایرلس گوشی موبایل به همراه کیت مخصوص

++++نشانگر LED آبی رنگ نشان‌دهنده وضعیت شارژ++++

 وقتی گوشی موبایل در محل مناسب شارژ روی شارژر قرارگرفته باشد، نشانگر LED آن آبی‌رنگ می‌شود.
شارژر بی‌سیم  وایرلس : وجود این محصول ما را از دست کابل‌های بهم پیچیده راحت می‌کند. کیت شارژر وایرلس و بی سیم شدت‌جریان خروجی معادل ۱ آمپر تولید می‌کند. میزان مصرف توان آن پایین بوده و معادل ۵ وات است. واحد وات، توان مصرف انرژی لامپ است و هرچه میزان آن کم‌تر باشد، میزان و هزینه برق مصرفی هم کم‌تر خواهد شد. شارژر بی سیم  دارای ضخامتی حدودا معادل ۱۶٫۸ و قطری برابر با ۹۷ میلی‌متر است. ابعاد این شارژر هم به نحوی است که به‌راحتی در دست جا می‌گیرد.
گوشی‌های موبایل سامسونگ گلکسی S6، S6 Active، S6 Edge، S6 Edge Plus، Note 5 برای استفاده از شارژر بی‌سیم، نیازی به کیت شارژ ندارند؛ اما بقیه دستگاه‌های هوشمند باید دارای کیت شارژ بی‌سیم باشند تا بتوانیم به‌صورت بی‌سیم آن‌ها را شارژ کنیم.
نحوه استفاده از شارژر بی سیم
کابل یو اس بی شارژر بی‌سیم را به منبع تغذیه‌ای که از درگاه یو اس بی پشتیبانی می‌نماید، وصل کرده و درگاه microUSB آن را به شارژر وایرلس متصل کنید. دستگاه هوشمند خود را که با استاندارد Qi منطبق است در محل شارژ قرار دهید. اگر دستگاه به‌درستی روی محل قرارگیری شارژر قرار نگیرد، نشانگر LED با تغییر نور به شما هشدار می‌دهد. شارژر بی‌سیم سامسونگ را می‌توانید در اتاق‌خواب، اتاق نشیمن و محل کار استفاده کنید. توجه داشته باشید که موبایل یا تبلت شما باید دارای کیت شارژر بی‌سیم باشد تا بتوان به این طریق آن را شارژ کرد.
تصویر محتویات بسته ارسالی فروشگاه

قیمت شارژر بی سیم وایرلس گوشی موبایل : فقط 34000تومان

تعداد:یک دستگاه اصل به همراه کیت

خرید پستی


فروشگاه اینترنتی قالب میوه پاپ چف