xw q1q

ماشین کنترلی اسپایدر دیوار رو

خرید ماشین کنترلی دیوار رو اسپایدر

spider1

خرید ماشين اسپايدر كنترلي ديوار رو وسیله ای جالب و جدید با قیمت مناسب

فروش ویژه ماشین کنترلی دیوار روی اسپایدر با 20 درصد تخفیف بابت خرید اینترنتی از سایت اصلی اسپایدر کار ، شما می توانید این اسباب بازی حیرت انگیز را با تخفیف ویژه از فروشگاه ما خریداری کنید و بعد از دریافت کالا درب منزل هزینه آن را پرداخت نمایید. برای خرید اینترنتی ماشین کنترلی دیواری و سقف یک اسباب بازی جدید با تکنولوژی ساخت پیشرفته است که به راحتی برروی دیوار و زیر سقف و در جهت های چپ و راست عقب و جلو حرکت می کند  در واقع این یک میکرو اسباب بازی میباشد  خود ماشین توسط دستگاه کنترل شارژ می شود و دستگاه کنترل با 6 باتری قلمی تغذیه می شود  از دو چراغ عقب و دو چراغ جلو برخوردار است.

خرید ماشين اسپايدر كنترلي ديوار رو وسیله ای ارزان و جالب

 ماشين اسپايدر كنترلي ديوار رو وسیله ای جالب و کاربردی برای کودکان

 ماشين اسپايدر كنترلي ديوار رو برای بازی های مفرح و شاد

با خرید ماشين اسپايدر كنترلي ديوار رو شاد باشید.

spider2

با طرح جدید و باطری مسابقه ای پیشرفته عجیبترین اسباب بازی که تابحال دیده اید ماشینی که از در و دیوار بالا می رود مثل مرد عنکبوتی یا اسپایدرمن خودمون فقط کافیست که آنرا روشن کنید و به هر سطح صافی مثل دیوار و شیشه و حتی سقف نزدیک کنید آنگاه این ماشین به آن سطح چسبیده و اکنون شما می توانید با ریموت کنترل آنرا به هرجایی که می خواهید هدایت کنید آنهم با سرعتی خوب.

خرید ماشين اسپايدر كنترلي ديوار رو  مثل مورچه از سطوح عمودی بالا می رود خود ماشین توسط دستگاه کنترل شارژ می شود و دستگاه کنترل با 6 باتری قلمی تغذیه می شود  از دو چراغ عقب و دو چراغ جلو برخوردار است .

خرید ماشين اسپايدر كنترلي ديوار رو یکی دیگر از پیشنهاد های ما به شماست.

ماشين اسپايدر كنترلي ديوار رو وسیله ای جالب برای بازی و شادی و تفریح

spider3

خرید ماشین کنترولی دیوار رو مارک اسپایدر که همانند اسپایدر من روی دیوار می چرخد و عقب و جلو می شود.

ماشين اسپايدر كنترلي ديوار رو از تکنولوژی جدید که نوعی از آن در هاور کرافت (ماشین خشکی و آب یا دوزیستان) استفاده شده بهره برده است با این ماشین یک نمایش واقعی راه بیاندازید نمایشی که برای دیدن آن باید هواشناس بود و سر به بالا گرفت تا ببینی که روی دیوار و سقف چه معرکه ای به پاست.

spider4

مشخصات كامل :

نام تجاري : wall climber
ساخت كشور : چين
گروه سنتي : 5 تا 10 سال
سايز : طول 15 سانتي متر  ، عرض 8 سانتي متر

spider5

قیمت محصول درجه 1: 67500تومان

تعداد:1 دستگاه اصل

12


فروشگاه اینترنتی خرید اینترنتی