خرید دستگاه دلمه درست کن,دلمه پیچ اصل ارزان
خرید دستگاه دلمه ساز, دستگاه دلمه پیچ
خرید دستگاه دلمه درست کن اصل ارزان
dolmer

قيمت دستگاه دلمه پیچ اصل : فقط 20000 تومان

تعداد:1 عدد اصلي

فروش ویژه ی دستگاه دلمه ساز فانتزی از فروشگاه اینترنتی ماندالین یک دستگاه با قابلیت پیچیدن و آماده کردن دلمه ، شیرینی، لازانیا ، پیراشکی … قیمت مناسب ، سرعت بالا و خوش دست بودن از خصوصیات بارز این دستگاه میباشد .

دستگاه دلمه پیچ

آموزش تصویری کار با دستگاه

آموزش دلمه

دلمه پیچ تک برای پیچیدن فانتزی دلمه، درست کردن غذاهای فانتزی، شیرینی ، لازانیا، پیراشکی، رولت و …. ” بهترین هدیه به آنانکه دوستشان دارید “با کمک این وسیله می توانید براحتی غذاها و شیرینیهایی درست کنید که نیاز به لوله شدن و ساندویچ شدن دارند این وسیله نیاز واقعی هر آشپزخانه و هر آشپز خوش سلیقه ای است که به زیبایی غذاها و شیرینیهایش اهمیت میدهد کافیست خمیر یا برگ مو را با اندازه مشخص در دستگاه گذاشته و اندکی از موادی که میخواهید دلمه یا ساندویچ و حتی شیرینی شوند را در آن بریزید با یک حرکت در کمتر از یک ثانیه دلمه یا ساندویچ رول شده خود را تحویل بگیرید.

dolme

روش خرید دلمه پیچ :
خريد پستي : در اين روش , دلمه پیچ فانتزی درخواستي شما بوسيله پست براي شما ارسال ميشود و شما بعد از دريافت کالا , مبلغ آن و هزينه پست را به مامور پست ميپردازيد.براي اينکار روي لينک خريد پستي کليک کنيد و مشخصات خود را طبق آنچه که خواسته شده وارد نماييد.

دلمه
پس از اينكه سفارش شما ثبت شد،ما محصول را براي شما ارسال خواهيم كرد و هزينه‌ي اين محصول را نيز پس از اينكه بدستتان رسيد به مامور پست پرداخت مي‌كنيد.

دلمه پیچ

قيمت دستگاه دلمه پیچ اصل : فقط 20000 تومان

تعداد:1 عدد اصلي

kharid2

dolme  


فروشگاه اینترنتی خرید اینترنتی